Account manager - Promiseo

Account manager

Náplň práce

Samozvaný hrdina

Delegovanie práce, komunikácia s oddeleniami a most medzi nami a klientom. Buď našim vyjednávačom, ktorý dokáže zladiť DDL tak, aby sa všetko stihlo ešte skôr ako by sa malo.

Pravá ruka

Chýbajú podklady? Ideme za tebou! Potrebujeme detaily? Ideme za tebou! Zháňame rýchlu odpoveď? Ideme za tebou! Ak ťa to neodradilo, poď za nami a pracuj s tímom, na ktorý sa môžeš spoľahnúť.

ASAP

Toto slovo pribudne aj do tvojho slovníka. Agentúrny život je dynamicky, preto hľadáme niekoho, kto to nenazve zbytočným stresom, ale iba rušným dňom. Budeme však na to spolu – na všetky tendre, nápady aj prerábky toho, čo sa nepodarilo.

Podmienkou je minimálna 2-ročná prax v oblasti manažmentu projektov alebo sales aktivít v podobnej oblasti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
3/5
Manažovanie
5/5
Dostupnosť
5/5
5/5
Kreativita
3/5
Manažovanie
5/5
Dostupnosť
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Ukáž nám, v čom si dobrý a ako dokážeš veci ZARIADIŤ, PRIPRAVIŤ, VYSVETLIŤ a naplno OŠÉFOVAŤ. U nás nenájdeš bežný korporátny precedens, ale rodinnú atmosféru, ktorá ti dá unikátne prostredie a tých najlepších kolegov. Môžeš zostať sám sebou a pracovať takmer ako doma alebo si prispôsob svoj pracovný čas tak, aby si stihol všetko, čo potrebuješ a pritom mal čas aj na zábavu.

Chceš byť na TPP alebo na živnosť? Povedz nám o svojich vysnívaných podmienkach a my sa pokúsime splniť ich.

Ohodnotenie

Platové ohodnotenie sa bude odvíjať od tvojich prechádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Pracuj vo firme, ktorá je Google Partnerom a členom Košice IT Valley. Zaži partnerstvá, ktoré ti darujú benefity či vzácne školenia pre tvoj osobný rozvoj poď s nami tvoriť kampane, ktoré ťa budú baviť.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Account-priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com