Account manager - Promiseo

Account manager

Náplň práce

Všetko v malíčku

Máš prehľad o tom, čo sa deje v hlavách klientov aj na jednotlivých oddeleniach. Dokážeš delegovať úlohy, a vyjednať deadliny tak, že budú všetci spokojní.

 

Pravá ruka

Chýbajú nám podklady, detaily či informácie? Ideme za tebou so psími očami a prosíme ťa, aby si nám ich zohnal/a. Ak nedokážeš odolať prosebnému výrazu svojich kolegov, si na túto prácu ako stvorený/á.

 

ASAP

Toto slovo ťa nedesí, práve naopak. Berieš ho ako výzvu, ktorú sa oplatí zdolať.

Podmienkou je minimálne 2-ročná prax v oblasti manažmentu projektov alebo sales aktivít v podobnej oblasti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
5/5
Manažovanie
5/5
Dostupnosť
5/5
Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
5/5
Manažovanie
5/5
Dostupnosť
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov. 

Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor. 

Pevná pracovná doba sa u nás nenosí, spoliehame sa na to, že presne vieš, kedy treba zamakať a kedy je priestor na pokojnejšie tempo práce. Určite máš aj ty obdobia, kedy si radšej užívaš home office, než tráviš čas v kancelárii. A my tiež, preto to tolerujeme a spoliehame sa na tímovú spoluprácu a vzájomnú zodpovednosť. 

Ohodnotenie

Od 1 100 € v závislosti od predchádzajúcich skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Account-priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com