Account manager - Promiseo

Account manager

Náplň práce

  • každodenná komunikácia s klientmi a v tíme
  • starostlivosť o získaných aj existujúcich klientov agentúry, spolupodieľanie sa na budovaní ich brandu, riadenie zverených projektov
  • aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov
  • príprava briefov, cenových ponúk a prezentácií a samotné prezentácie návrhov klientovi

Podmienkou je minimálna 2-ročná prax v oblasti manažmentu projektov alebo sales aktivít v podobnej oblasti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Tabuľkové, prezentačné a textové editory
5/5
Orientácia v prostredí Google Analytics
3/5
Orientácia vo Facebook Business Managerovi, Google Ads
1/5
5/5
3/5
1/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch ti otvorí možnosti k sebarealizácii. Tvoje nápady na zlepšenie sú vždy vítané – iniciatíve a kreativite sa medze nekladú.

Vďaka priateľskej až domáckej atmosfére sa môžeš spoľahnúť, že budeš do práce chodiť s radosťou a kolegovia ťa v tvojich začiatkoch i neskôr vždy podržia.

Pevná pracovná doba sa u nás nenosí, spoliehame sa na to, že presne vieš, kedy treba zamakať a kedy je priestor na pokojnejšie tempo práce. Určite máš aj ty obdobia, kedy si radšej užívaš home office, než tráviš čas v kancelárii. A my tiež, preto to tolerujeme a spoliehame sa na tímovú spoluprácu a vzájomnú zodpovednosť.

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém.

Celé je to o dôvere a dohode.

Ohodnotenie

Platové ohodnotenie sa bude odvíjať od tvojich prechádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame ti prácu, ktorá ťa nikdy neznudí. Nemusíš sa báť jednotvárnosti, vďaka spolupráci s certifikovanými špecialistami ťa budú každý deň čakať nové výzvy a príležitosti.

Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností a školení, ktorých sa môžeš zúčastniť aj ty. Pridaj sa k nám a začni rozvíjať svoj potenciál!

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Accout-priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com