Služby, vďaka ktorým vyniknete medzi konkurenciou

PPC kampane

Platíte za kliknutie, nie za zobrazenie! Prevedenie týchto kampaní je rôzne, od reklám vo vyhľadávačoch cez bannery na weboch až po videá na YouTube. Vždy sa zobrazia tej správnej cieľovej skupine a vy tak presne viete, koľko ste minuli a koľko ľudí to zaujalo.

Prvenstvo vo vyhľadávačoch

SEO na webe je základ! Aj vy sa dokážete prepracovať na popredné priečky vo vyhľadávačoch, len musíte splniť niekoľko krokov. My vieme ako na to a radi vám s tým pomôžeme. Samozrejmosťou sú aj kľúčové slová, ktoré váš web zoptimalizujú a dodajú požadovaný výsledok.

Dizajn, ktorý predáva

Vizuálna identita, rebranding, UX/UI, online či offline grafika. Žijeme v dobe vizuálnej, a to, čo nie je na prvý pohľad pekné, nezaujme. Vizuál predáva, a to majte na pamäti.

Obsahová a komunikačná stratégia

Bez stratégie ani krok! Ak neviete čo chcete komunikovať a ani to, kto je vašou skutočnou cieľovou skupinou, nezúfajte. Niekedy stačí pár dobre položených otázok a vám hneď bude jasné, čo vlastne potrebujete. A my sme tu preto, aby sme to zistili a navrhli riešenie.

Kreatívny koncept

Odlíšte sa od konkurencie! Niekedy nestačí výkonnostná reklama vo vyhľadávačoch či banner bez myšlienky. Ak chcete naozaj vyniknúť, tak stavte na kreatívu. V súčasnosti sa ľudia rozhodujú podľa emócií či pridanej hodnoty. Ak toto vašej značke chýba, jednorázová reklama vám pomôže iba na určité obdobie a potom sa vrátite do svojich zabehnutých koľají.

Video

Ako lepšie zachytiť všetky výhody, ak nie prostredníctvom videa. Ľudia čítajú stále menej a menej, no viac klikajú na rôzne videá, ktoré ich zaujmu. Príbeh odohrávajúci sa vo videu povie zákazníkovi viac ako 1000 napísaných slov.

Sociálne siete

To nie sú iba statusy a nejaké vizuály! Vďaka sociálnym sieťam dokážete vyniknúť a zaujať, osloviť ľudí podľa záujmov či ukázať im to, čo je v súčasnosti najviac trendy. A verte, že to nie je iba o lajkoch.

Webová analytika

Bez kvalitnej analýzy sa marketingové aktivity robia ťažko. Práve preto je dôsledná analýza webu hneď na úvod kľúčovou aktivitou. Vďaka nej dokážeme lepšie vyhodnotiť a pripraviť rôzne marketingové nástroje, ktoré vám pomôžu zlepšiť biznis a odozvu potenciálnych zákazníkov na vaše online prostredie.

PR – Public Relations

PR alebo Public Relations (vzťahy s verejnosťou) sa oproti bežnej marketingovej komunikácii snaží splniť dlhodobé ciele vašej firmy. Zlepšuje komunikáciu medzi zamestnancami a zákazníkmi, ale pôsobí aj na širokú verejnosť. PR sa snaží predchádzať úpadku reputácie spoločnosti a udržiavať morálny kredit zamestnancov, a to aj v krízových situáciách.

Firemný reporting

V dnešnom svete plnom informácií patrí schopnosť spracovať, transformovať, analyzovať a vyhodnotiť údaje k najvýznamnejším prednostiam v biznise. Promiseo vám prináša jedinečnú možnosť rozbehnúť vo svojej firme vlastný reporting. Postaráme sa o celé nastavenie reportingu od spracovania vstupných dát, cez ich transformáciu až po vytvorenie jednotlivých prehľadov, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.