Tvorba videa - vdýchneme život vaším predstavám | Promiseo

Video

Ako lepšie zachytiť všetky výhody, ak nie prostredníctvom videa. Ľudia čítajú stále menej a menej, no viac klikajú na rôzne videá, ktoré ich zaujmu. Príbeh odohrávajúci sa vo videu povie zákazníkovi viac ako 1000 napísaných slov.

Video v dnešnom svete reklamy

Videom môžete prezentovať svoju firmu, ukázať funkcie produktov, predviesť službu, preniesť zákazníkov na iné miesto, do iného času či im predstaviť svoju filozofiu. Všetko bude živé a v pohybe a vďaka tomu oveľa viac uveriteľnejšie a reálnejšie. Vaši potenciálni zákazníci uvidia to podstatné a vďaka videu sa môžu lepšie rozhodnúť, či u vás nakúpia.

Výhody videa

Dynamický obsah obyčajne zaujme publikum viac ako statický. Krátke formáty umožňujú v krátkom čase povedať potenciálnym zákazníkom to najdôležitejšie. Sociálne siete a všadeprítomný internet podporujú súčasnú popularitu videa a dynamického obsahu, reklamné bloky v televízii zas plnia úlohu tradičného médiá, na ktoré si už publikum zvyklo. Jasnosť a ľahká komunikovateľnosť videa robí z neho jednotku medzi obsahom.

Umiestnenie videa

Video nemusí byť len súčasťou reklamných blokov v TV. Dnes je ho možné využiť ako pravidelný obsah pre vlastný kanál na YouTube alebo kratšie formáty presunúť na Facebook a Instagram. Videom môžete ozvláštniť aj priestor titulnej fotografie na vašej facebookovej stránke. V Promiseu vám radi poradíme, kde by ste mohli svoj videoobsah prezentovať najlepšie.

Máte záujem o túto službu ?