SEO - zlepšite svoju viditeľnosť vo vyhľadávačoch | Promiseo

Prvé miesto vo vyhľadávačoch

SEO na webe je základ! Aj vy sa dokážete prepracovať na popredné priečky vo vyhľadávačoch, len musíte splniť niekoľko krokov. My vieme ako na to a radi vám s tým pomôžeme. Samozrejmosťou sú aj kľúčové slová, ktoré váš web zoptimalizujú a dodajú požadovaný výsledok.

Čo je to SEO

SEO je skratka pre search engine optimization alebo optimalizáciu pre vyhľadávače. Cieľom SEO je zlepšiť viditeľnosť webu vo vyhľadávačoch (najčastejšie Google). Na takéto zlepšenie existuje niekoľko techník a stratégií, pri ktorých upravujeme web a meníme jeho obsah. Vo výsledku chceme priniesť používateľom webu lepší zážitok, rýchle načítanie stránky, správne zobrazenie na rôznych zariadeniach a čo je najpodstatnejšie, poskytnúť odpovede na otázky, ktoré má používateľ.

Analýza kľúčových slov

Ide o prehľad vyhľadávaných výrazov, aktuálne pozície vo vyhľadávačoch a pozície konkurencie. Analýza kľúčových slov je rozšírená o klasifikačnú časť, pomocou ktorej vieme identifikovať chýbajúce obsahové časti na webe, upraviť štruktúru a pod. Kľúčové slová sa využívajú pri návrhu nového kvalitného obsahu, úpravu starého alebo k získavaniu spätných odkazov.

Vykonávanie SEO auditov

SEO audit vykonávame hneď na začiatku spolupráce. Výstupy z neho putujú ku klientom a programátorom, ktorí požiadavky zapracujú.

Spätné odkazy

Tzv. linkbuilding patrí k ďalšej aktivite, ktorú v Promiseu vykonávame. Získavanie kvalitných spätných odkazov je dôležité pre autoritu a dôveryhodnosť webu, čo priamo ovplyvňuje pozície vo vyhľadávačoch. Využívame množstvo taktík, ktorými sme schopní získať spätné odkazy.

Monitorovanie a reportovanie

Klientom poskytujeme reporty pravidelne. Reporty obsahujú informácie o návštevnosti, viditeľnosti webu v organickom vyhľadávaní a dosiahnutých cieľoch. Pravidelne monitorujeme dôležité časti webu a prípadne problémy riešime ihneď.

Máte záujem o túto službu ?