EN
Menu

Google

Promujte v tom najväčšom dostupnom online prostredí. V Google Ads sme jednotka a ako Google Partner máme prístup k novinkám a vychytávkam, ktoré vaše kampane nakopnú čo najrýchlejšie.

Referencie
play tlačidlo

Prečo je Google reklama super nápad?

Google vďaka gigantickému množstvu dát o užívateľoch používa tie najpresnejšie signály o publiku pre čo najefektívnejší výkon reklám. Keď nie ste viditeľní na Googli, akoby ste ani neboli. Navyše, poskytuje široké možnosti formátov pre vašu reklamu a to od videí na YouTube, výsledky vo vyhľadávaní až po bannerové a predajné reklamy. Google patrí dnes medzi špičku v automatizácii a AI-based riešeniach, využívaných práve v Google reklamách.

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

Reklama vo Vyhľadávaní Google

Zasiahnite svojich zákazníkov presne v momente, keď si vyhľadávajú vašu službu či produkt. Reklamy vo vyhľadávaní patria dlhodobo k jedným z najefektívnejších spôsobov efektívnej online reklamy. Zaistite si prvé miesto vo vyhľadávači na relevantné kľúčové slová a získajte nových zákazníkov.

obrázok služby
play tlačidlo

Display

Dostaňte sa zákazníkom do povedomia a zaistite, aby si ľudia všimli vašu značku alebo produkt. Pripomínajte sa návštevníkom vašej webstránky personalizovanou reklamou a premeňte ich na zákazníkov. To sú najbežnejšie spôsoby využitia bannerovej reklamy a obsahovej siete, vďaka ktorej vieme zobrazovať reklamu v mobilných aplikáciách a na obsahových webových stránkach.

play tlačidlo

Performance Max

Must-have pre všetkých e-commerce podnikateľov boli v minulosti Google nákupy. Dnes tento typ kampane nahrádza plne automatizovaná Performance Max kampaň, ktorú poháňa najnovšia AI od Googlu. Tento typ kampane je zameraný na maximalizáciu konverzií a zvyšovanie tržieb. Vďaka PMax kampani, ktorá funguje naprieč všetkými platformami reklamného systému Google, zastihnete vašich zákazníkov práve v momente, kedy je najväčšia pravdepodobnosť, že to prinesie želanú konverziu alebo nákup. Postupne sa tento typ kampane čoraz viac otvára aj pre Lead-Gen a Travel segmenty, ktorým pomáha získavať nových zákazníkov.

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

YouTube

Video reklama patrí dnes k najrýchlejšie rastúcim online reklamným formátom. Naskočte na tento vlak aj vy a vďaka Youtube ads a jeho formátom dokážete získať veľké množstvo zhliadnutí vášho videa alebo aj efektívne vyrozprávať váš príbeh.

obrázok služby
play tlačidlo

Discovery

Ak chcete byť viditeľní v extra Google formáte s vysokou relevanciou cielenia a nízkou cenou za preklik s vysokým konverzným pomerom, vyskúšajte Discovery kampaň. Funguje obzvlášť dobre pre leadových klientov, pre ktorých je dôležité získať prihlášky, formuláre a pod.

Mám záujem