ŠkoleniaInšpiratívny marketing nalačno

Príďte na raňajkový event plný sviežich marketingových nápadov a trendov, určený všetkým, ktorí sa zaujímajú o marketing a chcú sa zapojiť do diskuske o tom, čo v ňom funguje a čo nie.

25.09.2019

Miesto konania: Univerzitná knižnica Technickej univerzity v Košiciach, Boženy Němcovej 7, Košice.

Harmonogram školenia :

9:00 - 10:00

Samuel Biroš: Ako zaujať textami na sociálnych sieťach

10:00 - 11:00

Juraj Karlík: Ako písať články, ktoré sa budú čítať

Ako napísať príspevok na sociálnych sieťach tak, aby zaujal, oslovil publikum a priniesol konverziu? Ukážeme si niekoľko pravidiel, vďaka ktorým sa na tvorbu textov pozriete trochu inak.

Na čo treba myslieť, keď píšem článok, tvorím obsah a chcem, aby mal dosah a priniesol očakávaný efekt.

Prezentovať budú:

Samuel Biroš

Samuel Biroš
Marketing specialist in Promiseo

Juraj Karlík

Juraj Karlík
Head of online in KOŠICE:DNES


Cena školenia : 8 EUR (s DPH)


Prihlásiť sa na školenie

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Referencie

Kurz mi priniesol nový pohľad na možnosti efektívnejšej prezentácie FB stránok, ktoré spravujem a zároveň som si uvedomil chyby, ktoré som nevedomky robil. Oceňujem osobný a zároveň profesionálny prístup ktorým bol kurz vedený, pričom prezentácie a prípadové štúdie sa uskutočnili v príjemnej priam až domáckej atmosfére. S niečím takým som sa stretol prvý krát a určite tento prístup ako aj samotný kurz môžem iba odporučiť.

Viliam Vajda, odborný asistent, TUKE

Školenie / workshop v Promiseu bol nabitý starostlivo vybranými exkluzívnymi informáciami. To čo si na iných školeniach schovávajú ako triumf na záver, v Promiseu rozdávali plnými priehrštiami. Všetky informácie boli podrobne vysvetlené a vyskúšané priamo na mieste.

Veronika Jankovičová, produktový a marketingový manager, BeeSafe

Workshop mi pomohol zopakovať a hlavne prehĺbiť si znalosti v oblasti online marketingu na množstve praktických príkladov v príjemnom kolektíve, kde je radosť pracovať. Super ľudia, super workshop.

Rudolf Glasňák, projektový konzultant

Veľmi obohacujúce školenie. Školiteľka aj napriek mladému veku viedla celé školenie veľmi fundovane a poskytla nám cenné tipy a triky, ktoré od vtedy aplikujem v praxi.

Peter Stražovec, CEO, Strape

Po absolvovaní školenia Online copywriting a sociálne médiá môžem toto školenie s čistým svedomím len odporučiť. Školenie splnilo moje predstavy po všetkých stránkach. Profesionálna prezentácia prednášajúcich, obsah školenia ako i uplatnenie tém v praxi. S istotou môžem povedať, že sa nejedná o školenie "do počtu.

Erik Donko, konateľ spoločnosti, E.M.A. Management s.r.o.

Školenia sa u nás zúčastnili aj

Fpt Slovakia
dohliadac-logo
BeeSafe.me
Masnyk Legal s.r.o.
Technická univerzita v Košiciach
Express people

Prihláste sa na odber noviniek.