Traffic manager - Promiseo

Traffic manager

Náplň práce

Organizovanosť

Miluješ poriadok a usporiadanosť. Vieš si určiť priority, dohliadnuť na dodržanie deadlinov, no v prípade potreby ich aj posunúť.

 

Prehľad

Vieš, kto má čo na starosti a ako fungujú procesy. Dohliadaš na to, aby mal každý priradenú svoju úlohu a aby komunikácia prebiehala hladko a bezproblémovo.

 

Trpezlivosť

Občas sa toho v práci nakopí viac. Zachovávaš si chladnú hlavu a veríš v pozitívny výsledok, aj keď tomu momentálne okolnosti nenasvedčujú.

 

Tímovosť a dobrá nálada

V práci tráviš tretinu dňa, preto si tých osem hodín treba užiť. Vychádzaš s ľuďmi, máš zmysel pre humor a nestrániš sa povzbudivého úsmevu či zloženia pochvaly.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Organizovanosť
5/5
Manažovanie
5/5
Tímovosť
5/5
Multitasking
5/5
Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
4/5
Angličtina
4/5
Organizovanosť
5/5
Manažovanie
5/5
Tímovosť
5/5
Multitasking
5/5
Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
4/5
Angličtina
4/5

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Vzdelanie je pre náš dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.Je iba na tebe, či chceš pracovať na TPP alebo živnosť.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Pokúkame pružný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Ohodnotenie

1000 až 2000 € podľa skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Traffice-Manager-Priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com