Strihač - Promiseo

Strihač

Náplň práce

  • Formáty, formáty, formáty – Dokážeš z nakrúteného materiálu zostrihať promo videá, bumpre na sociálne siete, ale aj TV reklamy a kampaňové videá.
  • Flexibilita – Každý projekt si vyžaduje individuálny prístup. Premeníš natočené zábery na umelecké dielo alebo za minimum času vyčaruješ z podkladov uspokojivý výsledok, niekedy aj v časovej tiesni.
  • Nezávislosť a tímovosť – Trošku protikladné, no pre túto pozíciu ideálne. Zachovávaš si svoju kreativitu, no neváhaš podať pomocnú ruku zvyšku tímu, aby ste spoločne odovzdali klientovi to najlepšie.
  • Deadliny ťa nedesia – Všetko sa točí okolo času. Ak si zachovávaš chladnú hlavu a klientova spokojnosť je u teba na prvom mieste, s naším tímom si budeš rozumieť.
  • A ešte niečo navyše – Nebazírujeme na tom, no ak máš skúsenosti s audio postprodukciou a colorgradingom, ako aj s tvorbou scenárov a réžiou, o to lepšie.
  • 2 roky praxe – V strihaní si ako doma, no chceš čeliť novým výzvam.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Adobe CC
5/5
DaVinci Resolve
3/5
Adobe CC
5/5
DaVinci Resolve
3/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Priateľská atmosféra, ktorá ťa čaká na pohovore, panuje v celej firme. Vieme, kedy je potrebné zamakať a, naopak, kedy môžeme zvoľniť tempo. Máš dni, kedy potrebuješ ticho a pokoj a chceš pracovať z domu? Žiadny problém. Ak preferuješ pohodlie kancelárskej stoličky, môžeš sa tešiť na podporu ostatných kolegov a projekty, v ktorých prejavíš svoj plný potenciál.

Ohodnotenie

1 300 € – 2 000 €, pričom platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností a od toho, či chceš pracovať na TPP alebo živnosť.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

strih-priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com