EN

Production Manager

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

Organizácia natáčaní a – Máš rád/rada poriadok vo veciach a ľuďoch? Hľadáme človeka, ktorý sa postará o manažment našich video kapacít, dohliadne na priebeh natáčaní, livestreamov, či hybridných eventov.

Komunikácia s citom – Základom tejto práce je interakcia – či už s kolegami, oddeleniami, online nástrojmi alebo zákazníkmi. Ak poznáš rozdiel medzi citlivým prístupom a situáciou, kde si musíš stáť za svojím, hľadáme práve teba.

Kalendár, deadliny a dohody – Rýchlo sa zorientuješ v nových online nástojoch, organizačných tabuľkách, komunikačných appkách?

Na škodu ti nebudú ani skúsenosti s tvorbou videa, či livestreamami alebo podujatiami.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Organizačné schopnosti
Komunikačné schopnosti
Microsoft 365
Adobe Creative Cloud
Angličtina

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 200 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

Ponúkame prácu v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.