PPC špecialista - Promiseo

PPC špecialista

Náplň práce

Kliky sú základ

Máš skvelú mušku a tvoja optimalizácia nikdy neminie svoj cieľ. Vieš, že tvojou najsilnejšou zbraňou sú dáta a dokážeš z nich vyžmýkať maximum.

S PPC systémami si rozumieš bez slov

Už 2 až 3 roky rozprávaš jazykom Google Ads a Analytics, ide ti to s Sklik, no nezľakneš sa ani aktívnej práce s feedmi. A ak dokážeš pracovať s cenovými porovnávačmi, potom máš presne to, čo hľadáme.

Hlava, ktorej to páli

Myslí ti to analyticky, máš prehlad vo svete marketingu a rozhoduješ sa na základe dát. Chytáš sa možnosti naučiť sa niečo nové a komunikácia so zákazníkmi ti nie je cudzia.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Google Ads
5/5
Google Analytics
5/5
Feedy (Google merchant center, Mergado)
4/5
Cenové porovnávače (Heureka, Glami, Favi…)
4/5
Základy JavaScriptu (príjemný bonus :)
2/5
Google Ads
5/5
5/5
4/5
4/5
2/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Vieš, že skúsenosti sú iba polovicou úspechu. K skvelej práci potrebuješ kolegov, s ktorými si na jednej vlne a zadania, ktoré ťa posunú vpred. K tomu si pripočítaj flexibilný pracovný čas, ktorý si zariadiš podľa vlastných potrieb a možnosť pracovať na živnosť alebo na TPP – a si náš/naša!

Ohodnotenie

Platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Pridaj sa k nám a pracuj pre Google Partnera a člena Košice IT Valley. Prines našim klientom úspechy, o ktorých vždy snívali a prichádzaj každé ráno do práce s očakávaním, čo ti prinesie nový deň. Tešíme sa na teba.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

PPC-priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com