Junior PPC špecialista - Promiseo

Junior PPC špecialista

Náplň práce

Chceš to vedieť

Vieš, že v online marketingu je budúcnosť a chceš sa doň ponoriť. Skúsenosti nemáš, ale nechýba ti zanietenie. Čo-to si už o téme PPC-čiek počul, naštudoval si si dostupné zdroje a teraz si pripravený pretaviť ich do praxe pod vedením niekoho, kto to ovláda naplno.

Logika ti nechýba

Máš analytické myslenie, základný prehľad v marketingu a pozitívny vzťah k číslam. Chytáš sa možnosti naučiť sa niečo nové a komunikácia so zákazníkmi ti nie je cudzia.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Angličtina
5/5
Google Ads, Analytics
1/5
Angličtina
5/5
Google Ads, Analytics
1/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Vieš, že skúsenosti sú iba polovicou úspechu. K skvelej práci potrebuješ kolegov, s ktorými si na jednej vlne a zadania, ktoré ťa posunú vpred. K tomu si pripočítaj flexibilný pracovný čas, ktorý si zariadiš podľa vlastných potrieb a možnosť pracovať na živnosť alebo na TPP – a si náš/naša!

Ohodnotenie

1000 eur (Platové ohodnotenie sa bude odvíjať od tvojich predchádzajúcich skúseností. Ak ich veľa nemáš, nemusíš sa báť. My ťa v tejto oblasti dovzdeláme)

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Pridaj sa k nám a pracuj pre Google Partnera a člena Košice IT Valley. Prines našim klientom úspechy, o ktorých vždy snívali a prichádzaj každé ráno do práce s očakávaním, čo ti prinesie nový deň. Tešíme sa na teba.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Junior-PPC-Priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com