Java Web developer - Promiseo

Java Web developer

Náplň práce

Tvojou úlohou bude vyhodnocovanie požiadaviek klientov a následne ich návrh, vývoj a implementácia do webovej aplikácie v jazyku Java  – Backend a Typescript – Frontend. Práca v našom kolektíve nezahŕňa iba mechanické sedenie za počítačom. O návrhoch riešení diskutujeme s ďalšími členmi tímu a navzájom si pomáhame pri rozlúsknutí technických problémov. Tvojou zodpovednosťou bude aj kontrola kódu pomocou pull requestov či údržba aplikácie v produkcii, ktorá zahŕňa opravovanie vzniknutých chýb – bugov, a nasadzovanie nových verzií aplikácie do produkcie. 

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Java 8
5/5
Spring - Spring Boot, Spring MVC, Spring Data
5/5
JPA and Hibernate
5/5
Typescript 2.6
5/5
Angular 5
5/5
MSSQL
5/5
HTML
5/5
CSS
5/5
Java 8
5/5
Spring - Spring Boot, Spring MVC, Spring Data
5/5
JPA and Hibernate
5/5
Typescript 2.6
5/5
Angular 5
5/5
MSSQL
5/5
HTML
5/5
CSS
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás budeš pracovať na už rozbehnutom, no najmä podnetnom a zaujímavom projekteDostaneš všetok priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov a tvoja iniciatíva a konštruktívne nápady budú vždy vítanéStačí, ak budeš sám sebou. 

Už na pohovore zistíš, že v našej firme panuje príjemná, takmer domáca atmosféra. Pracovnú dobu považujeme za prežitok. U nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a urobiť čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. Človek predsa nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse. Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť a radšej by si pracoval osamote? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ čo cez deň si užívaš hory či pláž. Celé je to o dôvere a dohode. Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém – prispôsobíme sa ti. 

Ohodnotenie

Tvoj plat bude záležať od tvojich skúseností. Ak si vyberieš prácu na TPP, ponúkame ti platové ohodnotenie od 2 000 € do 2 300 €. Ak by si radšej pracoval na živnosť, ponúkame ti ohodnotenie od 160 € do 180 € na MD.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley. Tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu využívajú s nadšením. Pridaj sa k nám a začni rozvíjať svoj potenciál už dnes 

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie 

 

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

(Java Web developer) priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com