Interný marketingový špecialista - Promiseo

Interný marketingový špecialista

Náplň práce

Zanietenie a nápady

Promiseo poznáš. Rozumieš tomu, čo robíme, pre koho a asi aj ako. A chceš, aby to vedeli aj ostatní. Máš nápady, ako nás zviditeľniť, ukázať našu prácu doma aj v zahraničí. Dokážeš vybrať správny obsah, dať mu formu a zvoliť aj vhodnú platformu a cieľovku. Máš dobrý vzťah s asociáciami a združeniami a rád sa ukážeš aj na reprezentatívnych eventoch. Dokážeš z vyťažených kolegov získať dáta pre case studies. Chceš nás prihlásiť do každej poriadnej marketingovej suťaže. Skrátka si marketér, ktorý nás chce posunúť vyššie. 

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Kreatívnosť
5/5
Prehľad o našej konkurencii v oblasti marketingu
3/5
Socials
2/5
Reprezentatívnosť
4/5
Kreatívnosť
5/5
Prehľad o našej konkurencii v oblasti marketingu
3/5
Socials
2/5
Reprezentatívnosť
4/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás budeš pracovať na rôznorodých a zaujímavých projektoch. Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi. Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru. Pracovnú dobu považujeme za prežitok, u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. A my zase vieme, že človek nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse. Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť, nemať nikoho kto ti do toho kecá? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ čo cez deň si užívaš hory či pláž.

Celé je to o dôvere a dohode.
Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém.

Ohodnotenie

od 800 eur podľa predošlých skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame prácu v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Promiseo_priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com