Facebook PPC Specialist - Promiseo

Facebook PPC Specialist

Náplň práce

  • Nastavovanie performance kampaní na sociálnych sieťach – Uvedomuješ si, že existuje priama úmera medzi investíciou a výsledkom. Dokážeš odhadnúť dosahy, vyhodnotiť úspešnosť či neúspešnosť kampaní a odporučiť zlepšenia.
  • Čísla a tabuľky – Vieš, že PPC ide ruka v ruke s číslami a dokážeš v nich čítať rovnako jednoducho ako v tomto texte. Ich nahodenie do tabuliek a následná analýza ti nerobí problém.
  • Starostlivosť – Je ti jasné, že kampane nebežia len tak samé od seba. Dokážeš s nimi držať krok, sledovať, ako sa im darí a optimalizovať ich na počkanie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Facebook Ads
5/5
Facebook Business Manager
5/5
LinkedIn Ads
3/5
Google Analytics
5/5
Anglický jazyk
5/5
Facebook Ads
5/5
Facebook Business Manager
5/5
LinkedIn Ads
3/5
Google Analytics
5/5
Anglický jazyk
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Priateľská atmosféra, ktorá ťa čaká na pohovore, panuje v celej firme. Vieme, kedy je potrebné zamakať a, naopak, kedy môžeme zvoľniť tempo. Máš dni, kedy potrebuješ ticho a pokoj a chceš pracovať z domu? Žiadny problém. Ak preferuješ pohodlie kancelárskej stoličky, môžeš sa tešiť na podporu ostatných kolegov a projekty, v ktorých prejavíš svoj plný potenciál.

Ohodnotenie

1 200 – 2 000 €, pričom platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností a toho, či chceš pracovať na TPP alebo živnosť.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačí do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Promiseo_priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com