UX Dizajnér - Promiseo

UX Dizajnér

Náplň práce

Účasť na užívateľskom výskume – Základom dobrého dizajnu je poznať cieľovú skupinu. Pred samotnou tvorbou návrhov vedieme rozhovory s potenciálnymi klientmi, kladieme im strategické otázky, spovedáme stredný manažment či zamestnancov na zákazníckych linkách. Na základe týchto informácií skúšame používateľov nášho riešenia lepšie pochopiť. Nemáš v tejto oblasti skúsenosti? Nevadí, zaučíme ťa.

Návrh užívateľského rozhrania – Na základe informácií z výskumu pripravujeme koncepčné wireframy – napr. ak používatelia nenakupujú obleky online, pretože si ich chcú vyskúšať na predajni, je potrebné dizajn modifikovať tak, aby zodpovedal ich správaniu.

Príprava UX analýzy – Množstvo klientov si uvedomuje potrebu inovácie, ale nevie, ktorým smerom sa vydať. Niekedy sa budeš na celý proces potrebovať pozrieť aj z druhého konca a spísať pre klienta kritické miesta na webe či pretaviť sťažnosti do konkrétnych vylepšení užívateľského rozhrania.

Asistencia s grafickými požiadavkami – Tvojou primárnou doménou bude práca na weboch. Mal/a by si byť schopný/á na počkanie pripraviť ikonu v Illustratore či upraviť grafické podklady vo Photoshope.

Práca s dátami – Najčastejšie používame Google Analytics a Hotjar. Ak aspoň jeden z týchto nástrojov eviduješ, máš u nás veľké plus. Ak nie, radi ťa zaučíme.

 

Pri rozhodovaní zaváži aj tvoja tvorba. Vyber si 2 či 3 práce, na ktoré si najviac hrdý/á a zašli nám ich spolu so životopisom.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Adobe XD/Figma
5/5
Adobe Photoshop
3/5
Adobe Illustrator
2/5
Analytické myslenie
4/5
Tímový hráč
5/5
Google Analytics
1/5
Adobe XD/Figma
5/5
Adobe Photoshop
3/5
Adobe Illustrator
2/5
Analytické myslenie
4/5
Tímový hráč
5/5
Google Analytics
1/5

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Vzdelávanie – chceš sa zlepšovať? U nás ti nepovieme nie. Školenia, konferencie, literatúra a pomoc skúsenejších kolegov ti pomôžu zdokonaliť sa.
  • Flexibilný pracovný čas – či si ranné vtáča alebo vylihovač, prácu si môžeš prispôsobiť svojmu režimu. Je však dôležité, aby si bol/a k dispozícii od 9:00 do 15:00.
  • TPP či živnosť – forma spolupráce je na tebe, my sme otvorení obom.
  • Skvelý kolektív – humor a dobrá nálada sú u nás na každodennom poriadku. Začíname pri rannej káve a končíme až pri odchode z kancelárie.
  • Multisport karta – relaxuješ v posilke, v bazéne, na masáži či v saune? S Multisportkou ich máš za výhodnú zľavu.
  • Angličtina – chceš speakovať lepšie? Vďaka jazykovému kurzu budeš môcť lepšie porozumieť novinkám v marketingovom svete.
  • Relax zóna, Xbox, teambuildingy – vypni hlavu a nechaj kreativitu odpočívať

Ohodnotenie

od 1 500 € podľa skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačí do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

UX-designer.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com